„Glass LT“ plečia savo veiklą


Lietuvos stiklo paketų gamintoja „Glass LT“ nori išlikti regiono lydere, todėl pradėjo naujo 8 000 kv. m gamybinės paskirties pastato statybas. „Glass LT“ įmonės tikslas – tapti stiklo paketų gamybos lydere Baltijos šalių rinkose. Todėl tikslo siekiama atsižvelgiant į kokybę, užsakovus, tiekėjus, darbuotojus, technologinę pažangą ir naudą visuomenei.

Siekdama ilgalaikių tikslų ir tvarios plėtros, „Glass LT“ nestovi vietoje. Augant klientų lūkesčiams įmonė stengiasi ne tik užtikrinti aukščiausią savo gaminių kokybę, bet kartu atsižvelgia ir į rinkos tendencijas. Įmonė plėtros metu bus pastatytas naujas pastatas ir įsigyta naujos gamybinės įrangos už daugiau kaip 8 mln. eurų bei sukurtos naujos darbo vietos.  Numatoma įsigyti įranga –  automatinio sandėlio valdymo, rūšiavimo įrangos ir  inovatyvių, aukštos rezoliucijos stiklo paketų kokybės skanavimo įrenginiai. Bendrovė  investuoja  5,9 mln. nuosavų lėšų, dar 2,1 mln. eurų skirta iš ES struktūrinių fondų pagal priemonę „Regio Invest LT+“.

Šiandien vykusiame Alytaus miesto savivaldybė tarybos posėdyje buvo pritarta Alytaus miesto savivaldybės ir „Glass LT“ investicijų sutarčiai. Savivaldybė įsipareigoja išnuomoti investuotojui 1,275 ha žemės sklypą Alytaus pramonės parke, o investuotojas įsipareigoja pagal numatytus terminus atlikti į žemės sklypą investicijas ir vykdyti jame ūkinę komercinę veiklą. Įmonė plėtros metu tikisi, kad  įgyvendinus projektą bus padidinta vietinės rinkos dalis ir išlaikyta esamo lygio eksporto rinka.

Įmonėje pernai buvo pradėta diegti „Lean“ sistema, ja buvo pasiekta daug aukštesnių įmonės rezultatų, darbuotojai efektyviau įsitraukė į įmonėje vykstančius procesus, buvo panaikinami pridėtinės vertės nekuriantys procesai.

Šaltinis: fm99.lt