Savivaldos ir verslo bendradarbiavimo rezultatas pradžiugins vaikus


Alytaus miesto savivaldybė, bendradarbiaudama kartu viena didžiausių miesto įmonių „Glass LT“ Vidzgirio mikrorajone įrengė naują sporto ir žaidimų aikštelę 6-14 metų vaikams. Daugiabučių namų kieme, šalia Likiškėlių progimnazijos savivaldybės lėšomis buvo padarytas drenažas, išlygintas ir sutvirtintas pagrindas, įrengti suoliukai ir šiukšlių dėžė, paruošta erdvė įrenginiams. Darbai kainavo 25 172 eurus.

„Glass LT“ finansavo žaidimams ir sportui skirtų įrengimų pirkimą, kurie atsiėjo 30 tūkst. eurų.

Naujai įrengtoje žaidimų ir sporto aikštelėje įrengtos naujos klasikinės sūpynės, viena didelė lizdo tipo didelė apvali sūpynė, karstynės ir laipiojimo sienelės. Vieta aikštelei pasirinkta neatsitiktinai – daugiabučių namų apsuptoje erdvėje dūksta šimtai vaikų, tad nauja pramogų erdvė sulauks didžiulio jų dėmesio.

„Šis bendradarbiavimas yra puikus pavyzdys, kaip savivalda, bendradarbiaudama su verslu, gali nuveikti gražių darbų visai bendruomenei. Esame dėkingi mūsų partneriui, įmonei „Glass LT“ už tai, kad prisideda prie gražesnio Alytaus ir laimingesnių mūsų vaikų”,  –  kalbėjo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Alytuje įsikūrusios stiklo paketų gamintojos „Glass LT“ vadovas Giedrius Jackūnas taip pat džiaugiasi glaudžiu įmonės bendradarbiavimu su savivaldybe. Jis teigia, kad sprendimą prisidėti prie Alytuje gyvenančių vaikų gerovės lėmė ilgametė įmonės tradicija ne tik rūpintis darbuotojais, bet ir aktyviai dalyvauti miesto gyvenime.

„Jaučiame pareigą prisidėti prie Alytaus bendruomenės gerovės. Tik socialiai atsakingas verslas yra tvarus, – pasakoja G. Jackūnas. – Mūsų įmonėje dirba virš dviejų šimtų darbuotojų, dalis kurių gyvena ir Vidzgirio mikrorajone. Mums svarbu, kad po darbų žmonės galėtų kokybiškai leisti laisvalaikį ir kuo daugiau būti su šeima. Tikimės, kad naujoji žaidimų ir sporto aikštelė taps traukos centru šimtams šeimų ir padės sveikiau bei maloniau leisti laiką su savo vaikais.“

Lietuvoje ir Alytaus krašte „Glass LT“ žinoma kaip socialiai atsakinga įmonė, mokanti vienus didžiausių atlyginimų. Įmonė nuolat investuoja į darbuotojų sąlygų gerinimą, pastatė naują gamyklą, moderniai įrengė buitines patalpas ir valgyklą. „Glass LT“ yra nuolatinė miesto švenčių rėmėja, o šių metų pradžioje taip pat prisidėjo prie pirmojo Alytuje hospiso įrengimo.

Šaltinis: www.alytus.lt Komunikacijos skyriaus informacija